fbpx
YAZILIM AJANSI

Kesikkulak Tasarım

Kesikkulak tasarım 2009 yılında Ankara'da kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze gelinceye dek bir çok firmaya yazılım desteği sağlamıştır. Ağırlıklı olarak web yazılım alanında hizmet veren firmamız; yazılım ve tasarım alanında geliştirmiş olduğu yönetim paneli ile müşterilerine özel hizmet üretmektedir. Kullanılan alt yapı tamamen özgün kodlama olup, geliştirmeye açıktır. Bunların yanı sıra özgür yazılım araçları ile (wordpress, joomla, magento) yazılım hizmeti sunmaktadır.

Özel Yazılım
100%
Özgür Yazılım
100%
Html - CSS Kodlama
100%
Kesikkulak Tasarım

Yorumlar

Hizmet alan müşterilerimizden bazıları ve değerli yorumları.

E ticaret serüvenine Kesikkulak ekibi ile başladık. Bu süreçte en önemli konulardan biri de e ticaret yazılımının altyapısı, kullanımı ve entegrasyon kolaylığı. Tüm bu işlemleri sorunsuz gerçekleştirdik. En avantajlı yanları; müşteri odaklı çalışmaları. Paket yazılımlar satıp işi nihayetlendirmiyorlar.

Girişimci

Girişimci

Meryem Y.

Çözüm odaklı ve zamanın getirdiği güncel yazılım trendleri takip eden bir ekip. 

Firma Sahibi

Firma Sahibi

Sevilay A.

Personel takibi konusunda piyasa da yer alan yazılımlar isteklerimizi tam olarak karşılamıyordu. Bize daha özelleştirilebilir, esnek bir yazılım gerekiyordu. Bu aşamada Kesikkulak yazılım ekibi ile tanıştık. Sorunsuz bir iş ve teknik destek süreci yaşadık.

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Mustafa B.

Kurumsal web sitemizi Kesikkulak Tasarım ekibine emanet ettik. Özgür yazılım ile geliştirmiş oldukları site gerek ara yüz gerekse yazılım alanında beklentileirmize cavap verdi.

Satın Alma Müdürü

Satın Alma Müdürü

Leyla A.